KUIDAS SEE TÖÖTAB?

CharmCandle Süüta Küünal

1. Süüta küünal

Süüta küünal ja oota, kuni näed väikest pakikest. Igas küünlas on peidus pisike fooliumist pakike, mille seest leiad üllatuse. Põlemisaeg kingituseni on ca 5-15h.
CharmCandle Avasta Ehe

2. Avasta ehe

Kustuta hetkeks leek. Võta küünla seest välja fooliumist pakike- kasutadest selleks pintsette. Enne paki avamist, veendu, et see ei oleks kuum. Kõik kingitused sisaldavad hõbedast ehteid mille väärtus ulatub 15st eurost kuni 5000 euroni.
CharmCandle Naudi

3. Naudi

Tee oma ehtest pilt ning jaga seda teistega. Seda saad lihtsalt teha meie Ehteavastuse lehele. Jaga oma kingitust ka  facebookis #charmcandle.
Head nautimist! 🙂
CrueltyFree_RE-1_240x240
CrueltyFree_RE-2_240x240
CrueltyFree_RE-3_240x240
CrueltyFree_RE-4_240x240

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kuidas ma tean oma ehte väärtust?

Igal ehtel on küljes pisike etikett, mis näitab RRP ( soovituslik jaemüügihind) hinda. Kõik hinnad on soovituslikud hetke jaemüügi hinnad, mis võivad varieeruda. Ehted, mille väärtus ulatub 1000st-kuni 5000 euroni, väljastame soovi korral vastava sertifikaadi.

Kui kaua ma pean ootama?

Meie küünlad on 100% käsitöö ja sellepärast on põlemisaeg kingituseni kõikides küünaldes erinev. Põlemisaeg kingituseni on tavaliselt 5-15h. Meil on olnud kogemusi inimestega, kes ei suuda nii kaua oodata ning kasutavad lusikat, et ehe küünla seest välja kaevata 🙂

Mis on CHARM küünlad?

Charm küünlad on tehtud suure hoole ja armastusega. Valmistatud 100% keskkonnasõbraliku sojavahast. Küünlad ja nendes sisalduvad lõhnaained ei sisalda parabeene, ammoniaaki, kloori ja on pestitsiidivabad. Põlemisaeg on ca 100h.