Kuidas hooldada ehteid?

Sinu ehted on mõeldud kestma terve elu, kuid õige hoolitsus on siiski vajalik, et ehted näeksid head välja koguaeg.

Koostasime selleks sulle lihtsa juhendi, kuidas hooldada ehteid. Loodame, et sellest on sulle abi.

Ehete kandmine:

  1. Eemalda ehted tehes sporti või erinevadi kodutöid- tehes sporti või kodutöid, puutute tihti kokku erinevate tugevate pindadega, mis võivad kergesti kahjustada ehteid.
  2. Proovi vältida ehte kokkupuudet erinevate kemikaalidega- kosmeetika, juukselakid, parfüümid ja erinevad kreemid põhjustavad tihti ehetele kahjustusi.
  3. Ära kanna ehteid basseinis või spa’s- kloorvesi põhjustab värvi tuhmumist ja isegi struktuurilisi kahjustusi.

Ehete puhastamine:

  1. Kasuta spetsiaalseid ehete poleerimislappe- võib kasutada ka tavalisi riidetükke, aga spetsiaalsed ehete puhastuslapid annavad parima tulemuse.
  2. Puhasta oma ehteid regulaarselt- ehete puhastamine hoiab nende välimuse kaua kaunina. Tasub olla ka ettevaatlik, kindlasti ei tohiks kasutada valgendeid.
  3. Kasuta ehete puhastamiseks sooja vett- Sooja veega tekivad erinevad reaktsioonid kiiremini ning kui peaks tekkima probleeme, siis on need kergemini avastatavamad.
  4. Ei ole hea mõte puhastada kahjustatud ehteid- kui ehe on kahjustatud , katki või praguline, siis võib puhastamine selle veel hullemaks teha, hea oleks see viia parandusse nii kiiresti kui võimalik.
  5. Kontrolli ome ehteid pidevalt- nii avastad probleemid kiiremini ning saad hoida ehted alati nagu uued.

 

Miljonid ehted

Miljonid inimesed kannavad igapäevaselt ehteid, aga ainult vähesed teavad, kuidas nende eest hoolt kanda, et ehted näeksid alati välja nagu uued.

Iga ehe nõuab regulaarset hoolitsust. Jälgides neid lihtsaid nippe, võid oma ehete üle kogu aeg uhkust tunda.

Comments are closed