Revolution Slider Error: The param navigaion_type not found in slider params.

Meie usume, et e-poodidest ostlemise muudavad mugavaks ja kihvtiks sajad erinevad asjad, kuid kindlasti paariks olulisemaks punktiks on kvaliteetsed tooted, kiire ja soodne transport ja sõbralik klienditeenindus.

 

Oleme loonud Eesti ehtebrändi CHARM, kus soovime, et kogu ostukogemus oleks nii sujuv, mugav ja muretu kui olla saab.
Allpool toome välja mõned põhjused, miks CHARM ehted ja e-pood eristuvad teistest, tavalistest ehtepoodidest:

1. Toome kauba Sulle tasuta koju. Juba homseks või ülehomseks.

TASUTA TRANSPORT

Usume, et kauba Sulle koju või pakiuatomaati saatmise kulu peaks alati jääma e-poe kanda. Tavapoes, ei lisandu ju toodetele müüja palga või üüri kulusid, miks peaks e-poe kulutused jääma Sinu kanda?
Ja mis saaks olla veel häirivam, kui oled sobiva toote välja valinud, arvestad toote hinnaga ning ebameeldiva üllatusena avastad ostukorvis, et lisanduvad veel transpordi ja pakenduskulud.

 

Charm.ee e-poes on kõikidele toodetele, ka kõige soodsamatele ehetele, alati tasuta kvaliteetne transport.TELLI PAKK TÄNA HOMSEKS KOJU

Lisaks tasuta transpordile on meie jaoks ka väga oluline, et tellitud ehted jõuaksid võimalikult kiiresti Sinuni.
Kahjuks on tihti tavalistes e-poodides nii, et müüdavad tooted ei olegi kohapeal olemas, vaid neid tellitaks hulgilaost peale kliendi ostu sooritamist. Alles peale ostu teavitatakse Sind, et tellimuse tarneaeg võib küündida kuni paari nädalani.

 

Meil on asjad teisiti – kõik e-poes nähtavad tooted on meil alati Tallinna kontoris kohapeal olemas ja kui vähegi võimalik, siis saadame kauba juba samal päeval välja, seda ka nädalavahetusteti. Nii jõuavad Itella SmartPostiga ja SmartKulleriga saadetud ehted enamasti Sinuni juba järgmiseks päevaks!


vaheriba-7

2. Kvaliteetsete CHARM ehete valem = 925 sterling hõbe + roodium + ainult kvaliteetseimad kivimid + tippdisainerid + käsitöö + (testimine & kontroll x 7)

HÕBE (925 STERLING SILVER) JA 18K KULD (750 PROOVIMÄRGISEGA)

Ehete valmistamisel kasutame alati kvaliteetseimat 925 proovimärgisega hõbedat (sterling silver).
Ka kuldsed ehted on valmistatud hõbedast, aga need on omakorda kaetud ka veel 18k ehk 750 proovimärgise kulla kihiga.

 

Nii 925 hõbe kui ka 750 proovimärgisega kuld on kõige puhtamad väärismetallid, mida ehetel kasutada saab – kõrgema proovimärgisega hõbe ja kuld on küll olemas, kuid neid kasutatakse vaid investeerimiseks – ehete valmistamiseks jäävad nad liiga pehmeks.ROODIUM. SELLEKS, ET SINU EHTED EI TUHMUKS

Selleks, et CHARM ehted säraksid veelgi rohkem ja püsiksid veelgi kauem säravamana katame kõik hõbeehted ka roodiumiga.

 

Roodiumiga ehete katmine on küll kallis lõbu, sest ainult üks gramm roodiumit maksab sama palju nagu pool kilogrammi hõbedat, aga kuna see tagab ehetele pikaajalise püsivuse ja sära, siis peame seda CHARM ehete puhul vajalikuks.MOHS-skaalal-ehte-kristalli-tugevused

TUGEVAD JA SÄRAVAD TSIRKOONIUM KRISTALLID

Ehete sädelevateks kristallideks valisime tsirkooniumi. Tsirkoonium on väga populaarne just seetõttu, et see on märkimisväärselt tugevam kui swarovski kristallid ja selle sädelust on tihti võrreldud ka teemandi sädeldusega.
Mohsi skaalal on swarovski kristalli tugevus 6-7, tsirkoonium 8,5 ja teemant 10.

 

Tsirkooniumi, 925 hõbeda ja roodiumi kasuks on otsustanud ka sellised ehtebrändid nagu Ti Sento ja Pandora.KÄSITÖÖ JA TIPPDISAINERID, 10-15 AASTASTE KOGEMUSTEGA

Üheks suurimaks väljakutseks CHARMi ehtebrändi loomisel oli just tippdisainerite ja juveliiride leidmine. Tänaseks oleme leidnud suurepäraste kogemustega partnerid, kelle abil suudame disainida ja luua maailmatasemel ehteid.

 

CHARM ehete valmistamisele aitavad kaasa kümned juveliirid ja disainerid, kelle tööstaaž kokku ulatub aastasadadesse.SEITSMEKORDNE KVALITEEDI KONTROLL

Selleks, et tagada iga ehte perfektsust käivad CHARM ehted läbi kõigist seitsmest testist ja kontrollist:
1. Korrosiooni test – kasutame selleks soola-spray masinat (Salt sprey test);
2. Hõõrdumise & kriimustuse test (Abrasion test);
3. UV test (UV-test);
4. Kivide vastupidavuse test (Stone falling test);
5. Ehete tugevuse / vastupidavuse / paindumise test (Tensile test);
6. Kunstliku kandmise vastpidavuse test (Artificial sweat test);
7. Mikroskoobi test- viimaseks kontrollivad spetsialistid kõik tooted mikroskoobi all viimast korda üle, et ehetel ei oleks ühtegi defekti ja et iga ka kõige pisem kivike oleks õiges kohas.3. Pandora, CHARM & Ti Sento

KVALITEETSEIMAD TOOTED, TASKUKOHASEMA HINNAGA

Sarnaselt CHARMi ehetele on ka nii Pandora kui ka Ti Sento ehted valmistatud 925 Sterling hõbedast ning kaetud kulumiskindla ja pikaajalist sära andva roodiumi kihiga. Samuti kroonivad ehteid tihti swarovski kristallidest tugevamad ja tõsiselt teemandi laadset sära andvad kaunid tsrikooniumi kristallid.

 

Tänu sellele, et CHARM ehteid saab osta otse internetist, mitte ehtepoodide vahendusel, siis on CHARMI ehted tihti rohkem kui 50% soodsamad.

4. Uus bränd, uusimad trendid & tuliuued tooted

E-POES ON KÕIK EHTED 2017 AASTA DISAINIGA

See tähendab, et kõik meie e-poes olevad tooted on tuliuued, 2017 aasta mudelid, mis on loodud viimaste moetrendide järgi.

 

Uute toodete valmistamisega tegelevad välismaised juveliirid ja disainerid igapäevaselt ning uusi tooteid lisame e-poodi iga nädala või kahe tagant.


TULIUUED, KRIIMUDETA JA PROOVIMATA TOOTED

Tavaliste ehtepoodide üheks suureks nõrkuseks on see, et müüdavaid ehteid proovivad sajad kliendid. Kahjuks tekivad toodete proovimisega paratamatult ehetele pisikesed kriimud ning head ei tee ka sadu kordi peale igat klienti ehete mikrokiudlappidega puhastamine.

 

Selles osas on CHARM’i e-pood just hea, et iga tellitud ehe on peale valmistamist läbinud seitse kontrolli ning seejärel oodanud pimedas ja tolmuvabas CHARM puidust karbis koduteed uue omaniku (Sinu) juurde 🙂


kott

5. Vaata internetis – proovi kodus

TASUTA TRANSPORT KOJU & TASUTA ÜMBERVAHETUS VÕI TAGASTUS

Selleks, et Sa saaksid CHARM ehteid internetist muretult tellida on nii toodete tellimine, ümbervahetus kui ka tagastus Sinu jaoks täiesti tasuta.

 

Seega ei pea Sa pead vaevama küsimustega nagu:
1. Kas see suurus sobib mulle?
2. Kas see ehe on päriselt sama ilus nagu pildil?
3. Kuidas see minu käes/sõrmes/kaelas/kõrvas välja näeks?

 

Proovi järgi, kui ehe millegi pärast ei sobi või ei meeldi saada toode tagasi ja me tagastame Sulle raha 100% ulatuses. Ja seda juba enamasti paari tunniga.

 

PS! Tagastuseks lihtsalt kirjuta meile oma soovist/murest ja saada toode tagasi. Sa ei pea täitma mingeid keerulisi ja tülikaid ankeete või põhjendama oma otsust.

macbook charm ehete epood

6. Mugav ja kihvt ostukogemus

SOOVIME, ET SINU OSTUKOGEMUS OLEKS ERAKORDSELT HEA JA MEELDEJÄÄV

Tahame, et Sul oleks ostu tegemine meie e-poest nii lihtne, mugav ja kihvt kui võimalik.
Selle pärast oleme teinud järgmist:

 

1. Ehetest nähtavad videod ja pildid on meie enda tehtud. Nii saad kindel olla, et ehe on päris elus vähemalt sama ilus kui pildil.

2. Ostu tegemiseks on vaja täita ainult nime, telefoni ja emaili lahtrid ning valida sobiv pakiautomaat. 
Sa ei pea tegema kontot ja mõtlema kasutajanime, parooli, sisestama sünniaega, sugu, SmartPosti pakiautomaadi puhul aadressi ja muud ebavajalikku.

3. Vastame küsimustele enamasti juba paari minuti jooksul, erandid ei ole ka kui vastame südaöösel või nädalavahetustel.

4. Tooted on pakendatud CHARM’i premium karpidesse, mis on valmistatud kunstnahast. Kunstnahast karbid on omakorda pakendatud CHARM’i kinkekotti. Paki saatmiseks on kogu tellimus veel omakorda pakendatud turvalisse mullikileümbrikusse, mis kaitseb niiskuse ja põrutuste eest. Nii kõrgkvaliteetsetesse karpidesse ei pakenda teised e-poed tavaliselt tooteid, mille hind jääb alla 2000-3000 euro.

5. Tasuta transpordina pakume ainult kvaliteetseid tarnemeetodeid – Itella SmartPosti pakiautomaate ja SmartKullerit. See tähendab, et tellimuse saad kätte enamasti juba järgmiseks päevaks. Samuti ei jäeta pakki koju tarne puhul Sulle postkasti, ega viia postkontorisse, vaid paki annab Sulle turvaliselt üle SmartKulleri kullerid.

6. Saladuskatte all võib öelda, et tihti üllatame kliente ka pisikeste kingitustega 🙂

pencils 2

7. Rõõmsameelne & abivalmis klienditeenindus

VÕTA JULGELT ÜHENDUST – AITAME JA VASTAME RÕÕMUGA

Kõik CHARM’i töötajad on rõõmsameelsed ja abivalmid. Nii, et juhul, kui sul on tekkinud või tekib küsimusi või kui soovid saada mõne toote kohta rohkem infot, siis kirjuta meile julgesti – vastame Sulle enamasti juba mõne minuti jooksul.