7 nõuannet, kuidas valida naisele ehteid.

Naisele ehete kinkimine on justkui heaks meeldetuletuseks, kui palju sa oma kaaslast hindad.

Ehted on üheks väga köitvaks kingiks, kuid enamus mehi nõustub, et ehete valimine naisele võib olla väga keeruline.

Oskus valida sellist ehet, mida naine hindab ja kannab, annab edasi teadmise, et sa tunned Teda ja Tema stiili. See on hindamatu ja väga muljetavaldav.

 

7 vähetuntud nippi

Kui Sa ei tea väga palju naiste ehete eelistusest, siis järgmised 7 nippi aitavad sul valmistuda valimaks midagi, mida su kallis naine armastab!

 

  1. Uuri, mis tüüpi ja värvi vääriskive on juba tema olemasolevate ehete kollektsioonis. Vaata eriti tähelepanelikult ehteid, mida ta kõige sagedamini kannab- need on suure tõenäosusega kivid, mida ta eelistab.
  2. Jälgi tema riietumisstiili, mida ta kannab tööl käies ja mida väljas käies. On tõenäoline, et ta tahab ehteid sobitada oma riietega.
  3. Jälgi, milliseid värve ta armastab kanda ja millised värvid talle meeldivad. Jällegi, tõenäoliselt soovib ta ehteid ja värve omavahel kombineerida.
  4. Kas ta kannab rohkem kulda või hõbedat? Kui ta eelistab kanda rohkem hõbedat, siis panusta sellele.
  5. Kui sa otsid talle midagi erakordset, siis oleks hea mõte osta kaelakee ja kõrvarõngaste komplekt, või kaelakee, kõrvarõngaste ja käevõru komplekt. Kinkides näiteks ainult kaelakee või kõrvarõngad, võib naisel olla raskusi käevõru sobitamisega. Tore idee on ka kinkida komplekti kuuluvaid ehteid erinevateks sündmusteks, nt sünnipäevaks kaelakee ja naistepäevaks samast kollektsioonist kõrvarõngad.
  6. Küsi ta sõbranndelt, mis talle võib meeldida. Enne küsimist ole kindel, et nad talle seda edasi ei räägiks.
  7. Julge võtta riske. Naised ei osta endale just sageli hinnalisi ehteid, seetõttu tunnevad nad sellisest kaunist kingist väga rõõmu.

 

Kindlasti on naisele ka väga huvitav see, millise pilguga mees teda vaadanud on ning millise ehte just temale välja valinud.

Kui naine on pidevalt väga hõivatud, siis puudub tal tihti aeg ja energia, et ise oma ehete kollektsiooni uuendada ja leida see eriline ehe.

Võid olla kindel, et ta hindab Sinu pingutust rohkem, kui sa arvata oskad!

Lõppude-lõpuks

Ehe on imeline kingitus, mis on ajatu ning sobib igale naisele. Kalli inimese poolt kingitud ehe on naisele lausa hindamatu väärtusega.

Meestele tundub tihti hirmutav naisele ehet valida, küll aga võime teile kinnitada, et pingutus on seda igati väärt.

Kui aega napid, siis on väga mugav kasutada interneti poode.

 

[Nipid on andnud tuntud ehetedisainer Anna Bloom.]

Comments are closed